Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie buty na zimę i Sylwestra?

2019-12-18
Jakie buty na zimę i Sylwestra?

Jakie obuwie wybrać na Sylwestra?

Zima to czas, w którym królują botki i kozaki w wersji płaskiej lub na obcasie. Wybór modelu zależy od danej kobiety oraz tego czy wychodzi do pracy, na zakupy czy wieczorną randkę. Mimo tego, że na co dzień nie mamy wątpliwości co założyć to zazwyczaj dylemat pojawia się przed Sylwestrem. Szpilki to najlepszy wybór, jednak niska temperatura i śliskie chodniki skutecznie zniechęcają do tego typu obuwia.

Na co w takim razie się zdecydować?

1. Szpilki na średnim obcasie

Jeśli wybierasz się na elegancki bal żadne inne buty nie będą pasowały. Jednak, aby uniknąć upadku nie wybieraj bardzo wysokich obcasów, średnie równie dobrze wydłużą nogę, a jednocześnie zapewnią odpowiednią stabilność. Warto pamiętać, że bale sylwestrowe odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, w których w szpilkach będzie Ci ciepło i wygodnie.2. Błyszczące botki

Mogą być płaskie lub na słupku, im bardziej błyszczące tym lepsze. Złote, srebrne i bordowe doskonale ożywią każdą kreację. Takie połączenie najlepiej sprawdzi się na domówce lub jeśli wybierasz się na Sylwestra na świeżym powietrzu.Pamiętaj, że najważniejsze, żeby obuwie, które zakładasz było przede wszystkim wygodne. Zakładanie nowych butów po raz pierwszy na całonocną imprezę prawdopodobnie skończy się mnóstwem otarć i tańcem na boso. Dlatego jeśli planujesz kupić nowy model zacznij chodzić w nim trochę wcześniej.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel